Bindeleddet 14 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Knebel - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Knebel. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To af de nyeste fritidshuse i 8420 Knebel er netop kommet på markedet. Først op er ejendommen på Bindeleddet 14 i Landborup. Dette fritidshus er på 91 kvadratmeter og tilbyder 4 værelser. Huset er beliggende på en generøs grund på 1723 kvadratmeter og har en udbudspris på 2.495.000 kr.

Det andet fritidshus ligger på Spiræavej 31 i Blåkær. Det er lidt mindre med sin boligstørrelse på 60 kvadratmeter, men også med 4 værelser. Denne ejendom kommer med et grundareal på 1237 kvadratmeter og er til en pris af 1.995.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga