3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Knebel. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Knebel er to af de nyeste boliger på markedet fritidshuset på Solbakken 21 og villaen på Skovgårdevej 4. Disse boliger tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere, der søger et nyt hjem i området.
Fritidshuset på Solbakken 21 i Landborup er til salg for 3.248.000 DKK. Det byder på 99 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Beliggende på en rummelig grund på 1.200 kvadratmeter, tilbyder dette fritidshus masser af udendørsplads.
På den anden side har vi villaen på Skovgårdevej 4 i Vrinners, som er sat til 1.795.000 DKK. Med 136 kvadratmeter, har denne villa også 4 rum. Den ligger på en grund på 1.000 kvadratmeter, hvilket giver en god balance mellem boligareal og udendørsplads.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.